Gėlių simbolių kalba nepaiso sienų, kultūrinių skirtumų ar interpretacijų. Feng shui naudoja gėlių simbolius ta pačia prasme, kokią mes intuityviai suvokiame – tai grožis, subtilumas, puošnumas, jausmų išraiška.

Gyvos gėlės yra geriausia mūsų namams, nes jos turi itin stiprią energiją. Tačiau Feng shui taip pat sėkmingai naudoja gėlių paveikslus ar šilkines gėles. Be grožio ir šiltų jausmų, gėlės taip pat stiprina klestėjimą, sėkmę ir kitas gėrybes bei gerina chi namuose. Štai keletas populiarių feng shui naudojamų gėlių reikšmių.

peony

Bijūnas – viena jausmingiausų gėlių, turinti puikų kvapą. Ši gėlė feng shui ilgai buvo naudojama meilei ir romantikai stiprinti – ypač du rožiniai bijūnai. Bijūno metafora dažnai reiškia moterišką grožį. Tačiau kai kurie feng shui meistrai nerekomednduoja bijūnų laikyti vyresnių porų miegamuosiuose, nes tai gali paskatinti vyrą užmegsti romaną su jaunesne moterimi.

Lotusas simbolizuoja tobulumą. Kiniečių medicinoje naudojamos visos šio augalo dalys ir tai sustiprina jo, kaip sveikų ir harmoningų namų simbolį.

Vyšnių žiedai kaip ir obels, persiko ar kitų panašių medžių žiedai naudojami sutiprinti naujos pradžios energiją šviežumo ir nekaltumo jausmą. Dažniausiai vyšnių žiedų paveikslas naudojamas stiprinti meilę ir santuoką taip pat gali būti naudojamas sveikatai stiprinti.

Orchidėja yra klasikinis vaisingumo simbolis. Dėl tobulos simetrijos ji tinka naudoti bet kokioje namų srityje. Gausa, tobulybė, dvasinis augimas, grožis ir švarumas – tai ką simbolizuoja orchidėja ir nenuostabu, kad yra labai populiari gėlė vakaruose.

Narcizo energija Kinijoje laikoma karjeros, talentų ir gebėjimų stiprintoja. Jis dažnai naudojamas stirinti karjerai, tikima, kad padeda gauti tinkamą atpildą už darbą. Baltas narcizas karjerai naudojamas dažniau nei geltonas.

Chrizantema – gyvenimo lengvumo ir balanso simbolis. Tuo pat metu tai stiprią jang energiją turintis augalas, todėl naudojamas pritraukti į namus sėkmę.

Reklama